Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy
02.jpg

Maršruti

routemain

Pilnu karti ar visām pieturas vietām atradīsiet mūsu bukletā!

Pilna ekskursija pa pilsētu ilgst aptuveni 90-120 minūtes un sastāv no četrām dažādām apskates līnijām.


1. Arhitektūras līnija.

tour1 02Ekskursijas sākuma vieta ir Rātslaukums (Pietura A), autobuss vispirms dodas uz pasažieru ostu (Pietura H), Jums ir iespēja izkāpt un apmeklēt ostas staciju kā arī apskatīt jahtu klubus. Ja plānojat ierasties Galvaspilsētā ar kruīza kuģi, mūsu komanda būs priecīga Jūs sagaidīt tieši pie Ostas stacijas termināļa.

Tālāk ekskursijas autobuss dosies uz ietekmīgas arhitektūras kvartālu, Rīgas Jūgendstils (Pietura C). Šī kvartāla Rīgas Jūgendstils tiek uzskatīts par arhitektūras mantojumu UNESCO. Arhitektūras līnijas pēdējā posmā autobuss dosies pa galveno pilsētas ielu – Brīvības bulvāri.


2. Maskavas Forštates līnija.

22Izbraucot arhitektūras kvartālus ekskursijas autobuss dodas uz Maskavas forštates kvartālu – Rīgas vēsturiskā puse, kurā XVII gadsimta sākumā apmetās galvenokārt krievu tirgotāji, amatnieki un ebreji.

Galvenā apskates vieta šajā kvartālā ir Rīgas Centrāltirgus kas ir lielākais tirgus Eiropā (Pietura G).


3. Līnija «Pārdaugava».

tour3 02Pārdaugava – no latviešu valodas tulkojuma – Daugavas kreisā puse. Ekskursijas autobuss šķērsos Daugavu pa Akmens tiltu. Pārbraucot otrā pusē Daugavai Jums pavērsies lielisks panorāmas skats uz vecpilsētu.

Tālāk autobuss virzīsies gar Uzvaras parku un šķērsos vanšu tiltu, šķērsojot tiltu ekskursijas autobuss uzsāks pēdējo ekskursijas līniju.


4. Līnija Bulvāris.

16Ekskursijas autobuss virzās pa perimetru vecpilsētai gar bulvāriem un parkiem vēsturiskajā centrā. Braucot pa bulvāri Jums ir iespēja izkāpt no ekskursijas autobusa pieturas vietā pie Pūlvertorņa un turpināt savu ceļojumu ar laivu pa Rīgas pilsētas kanālu (skatīt sadaļu) (Pietura T). Virzoties uz priekšu ar ekskursijas autobusu ir vairākas pieturas vietas – Nacionāla Opera (Pietura B).

Nākamā pietura viesnīca “Latvija” (Pietura D), ekskursijas autobuss pietur Katedrāles ceļa pusē. Pēdējā ekskursijas pietura (Pietura E) – Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija.


Ekskursijas laikā Jūs iepazīsieties ar vairāk nekā 80 galvaspilsētas apskates vietām, kā arī iespēja izkāpt no autobusa 7 galvenajās pieturvietas un vēl 12 papildus apstāšanās vietās.

Lūdzu ņemiet vērā ka autobusa ekskursijas laikā ir vispārēja informācija, ja vēlaties uzzināt papildus par mūsu apskates vietām, Jums ir iespēja rezervēt ekskursiju ar personīgo gidu.

logo h

(+371) 2776 2776
info@riga-tour.lv
SIA «FaRiTour» Ltd.
VAT/Reģ. Nr. LV40003653876
Grecinieku 26-26 str. Riga, LV1050. Latvia
facebook1
Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedInSubmit to BobrdobrSubmit to LiveinternetSubmit to LivejournalSubmit to MoymirSubmit to OdnoklassnikiSubmit to Vkcom