Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

Siguldas pilis

sigu 0Maršrut: Rīga - Sigulda - Turaida - Krimulda - Ragana - Rīga
Katru dienu izbrauc: 11:00 no Rātslaukuma.
Ekskursija ilgst: 5-6 stundas
Cena par 1 vieta autobusā: 49 EUR

z4_1

Autobusa ekskursija notiek personīgā audio gida pavadībā angļu, latviešu, krievu un vācu valodās.

Veikt rezervāciju! uzklikšķinot atveras saite.

Ekskursijas apraksts:

sigu 4Jebkurā gadalaikā : zelta lapkritī rudenī, sasnigušajā ziemas klusumā, pavasarī un vasarā Sigulda gaida Jūs ! Gaujas Nacionālais dabas parks ir visvairāk apmeklētākā tūrisma vieta Latvijā. Jau kopš XVIII gadsimta šo dabas skaistumu un seno piļu vietu kas atrodas upes Gaujas krastos sauc par "Vidzemes Šveici". Siguldas pilsēta atrodas 50 km attālumā no Rīgas.

sigu 1Mūsu pirmā pieturvieta (40 minūtes) "Jaunā Siguldas pils" - XIX gadsimtā bija īpašums vicegubernatora kņaza Kropotkina, Livonijas guberņas dibinātāja Siguldā.

sigu 2Tur pat netālu ir labi saglabājušās Siguldas Livonijas ordeņa pils drupas(XIII gs).

sigu 3Tālāk dodamies lejā pa Gaujas aleju apskatam Gūtmaņa alu - lielāko Latvijā (20 minūtes). Šī ala ir saistīta ar traģiski romantisko mīlestības stāstu par brīnišķīgo Maiju - Turaidas rozi.

sigu 6Nākamā svarīga pieturvieta ir jau Turaidas muzejā, Jūs apskatīsiet Turaidas viduslaiku pili (XIII gs). Pils piederēja Rīgas arhibīskapam. apskates laiks 1-1,5 stundas.

krimuldaPēc vēsturisko pils apskatēm Mūsu ceļš vedīs mūs Krimuldu - Seno lībiešu mistisko vietu. Redzēsim Krimuldas seno baznīcu kura ir nu jau ir vairāk kā 800 gadi, un mērosim visu ceļu cauri labirintam "Lilija".

sigu 5Ekskursijas nobeigums būs Raganā. Leģenda vēsta ka tur esot dzīvojusi ragana. Raganā fotografēšanās un iespēja nobaudīt krogā latviešu virtuvi un svaigu vietējo alu, kā arī nobaudīt firmas ēdienus un dzērienus kurus gatavo tikai šeit!

Atgriežamies atpakaļ uz ekskursijas izbraukšanas vietu, vai arī ja vēlaties uz Jūsu viesnīcu.

Jūsu ievērībai!
  • Lai nodrošinātu Jūsu dalību un vietu autobusā, nepieciešams veikt rezervāciju. Minimālais rezervāciju veikšanas vietu skaits:2
  • Veicot rezervāciju iepriekš iespējams doties ceļā uzreiz no viesnīcas atrašanas vietas
  • Cenā netiek iekļautas ieejas biļetes muzejos un atrakcijās
  • Cenā netiek iekļautas pusdienas krogā

logo h

(+371) 2776 2776
info@riga-tour.lv
SIA «FaRiTour» Ltd.
VAT/Reģ. Nr. LV40003653876
Grecinieku 26-26 str. Riga, LV1050. Latvia
facebook1
Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedInSubmit to BobrdobrSubmit to LiveinternetSubmit to LivejournalSubmit to MoymirSubmit to OdnoklassnikiSubmit to Vkcom