Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

Rundāles Pils

rund 0Baroka un Rokoko pērli Latvijā.

Maršruts: Rīga - Rundāle - Bauska - Rīga
Katru dienu izbrauc: 11:00 no Rātslaukuma.
Ekskursijas ilgums: aptuveni 5-6 stundas
Cena par 1 vieta autobusā: 49 EUR

z4_1

Autobusa ekskursija notiek personīgā audio gida pavadībā krievu, angļu un latviešu valodās.

Ekskursijas apraksts:

rund 1Rundāles pils atrodas aptuveni 70 km no galvaspilsētas Rīga.

Celta 1736 gadā Kurzemes grāfa hercogam Ernestam Bīronam, kurš bija imperatores Annas Ivanovnas favorīts.

Pils projektu veica itālis Frančesko Bartolomeo Rastrelli, Krievijas galma arhitekts, autors ziemas pilij Sanktpēterburgā.

rund 2Šobrīd Rundāles pils ir pilnībā restaurēta. Pils komplekss sastāv no zirgu staļļiem un citam saimniecības ēkām kā arī no franču stila veidota dārza 10 hektāru platībā kuru visapkārt iekļauj pils kanāls. Pils divos stāvos atrodas 138 telpas, Hercoga parādes apartamenti, hercoga privātie apartamenti, Privātās telpas un parādes zāles.

rund 3Rundāles pils muzejs darbojas kā Latvijas senās mākslas pētniecības centrs, kurā apkopo kolekcijas, organizē izstādes un izgatavo publikācijas. Pils izstāžu zālēs tiek rīkotas dažāda veida kultūras un vēstures mākslas izstādes ka arī tēlniecības un amatniecības izstādes. Vairākas reizes gadā, pilī notiek senās mākslas un klasiskās mūzikas festivāls.

rund 4Dodoties atpakaļ, ja atļaus laika ierobežojums, ir iespēja apskatīt Bauskas pili (XVI gadsimts). Šis ir pēdējais Livonijas ordeņa cietoksnis no cietokšņu ķēdes, kura sniedzas no Igaunijas līdz Lietuvai ko cēla krustneši.

Jūsu ievērībai!
  • Lai nodrošinātu Jūsu dalību un vietu autobusā, nepieciešams veikt rezervāciju. Minimālais rezervāciju veikšanas vietu skaits:2
  • Rundāles pils apskates laiks ir aptuveni 2 stundas.
  • Cenā netiek iekļautas ieejas biļetes muzejos un atrakcijās
  • Pilī, kā vēlaties, jūs varat izmantot pakalpojumus gida, kas maksāja aptuveni 40 EUR. Muzejs piedāvā bezmaksas ceļvežus angļu, krievu un vācu valodā.
  • Grāmatu ceļojums iepriekš, nosūtot iespējams tieši no jūsu viesnīcas uz 11:00.

Rundāles pils majas lapa http://rundale.net/

logo h

(+371) 2776 2776
info@riga-tour.lv
SIA «FaRiTour» Ltd.
VAT/Reģ. Nr. LV40003653876
Grecinieku 26-26 str. Riga, LV1050. Latvia
facebook1
Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedInSubmit to BobrdobrSubmit to LiveinternetSubmit to LivejournalSubmit to MoymirSubmit to OdnoklassnikiSubmit to Vkcom